Anulată
Anunț de participare
Acord-cadru de prestare servicii de întreținere și reparații agregate frigorifice, servicii de revizie a utilajelor de bucătărie, respectiv servicii de revizie a utilajelor de spălătorie
- Număr anunț
- SCN1163639
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 05.06.2025 13:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1122915
- Termen limită
- 16.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246914
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 72.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de întreținere și reparații agregate frigorifice | 24.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de revizie a utilajelor de bucătărie | 24.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Servicii de revizie a utilajelor de spălătorie | 24.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.