Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 73,2% sub estimat
Furnizarea de materiale si echipamente de specialitate pentru unitatea de învățământ preuniversitar COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS din cadrul proiectului - „Dotarea unitatilor de invatamant din Municipiul Beius, judetul Bihor”.
- Număr anunț
- SCN1163742
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL (CUI 27181987)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231.568,34 RON
- Valoare atribuită
- 62.102 RON 73,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2025 22:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1123414
- Termen limită
- 20.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247056
Documente
Documentația de atribuire
- Adresa livrare.pdf.p7m
- aNEXA 2 sPECIFICATII TEHNICE.pdf.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- FisaDate_DF1247056.pdf
- Formulare.pdf.p7m
- Propunere Contract.pdf.p7m
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 231.568,34 RON Adjudecat: 62.102 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | I14 DOTAREA CU ECHIPAMENTE MATERIALE DIDACTICE A ATELIERELOR DE… | 22.686 RON | ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION | 22.629 RON ↓0,3% |
| 2 | I14 DOTAREA CU ECHIPAMENTE + MATERIALE DIDACTICE A ATELIERELOR … | 165.656,44 RON | Anulat | — |
| 3 | I14 DOTAREA CU ECHIPAMENTE + MATERIALE DIDACTICE A ATELIERELOR … | 24.546,98 RON | ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION | 21.185 RON ↓13,7% |
| 4 | I14 DOTAREA CU ECHIPAMENTE + MATERIALE DIDACTICE A ATELIERELOR … | 18.678,92 RON | ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION | 18.288 RON ↓2,1% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
62.102 RON
din 231.568,34 RON estimat
73,2%
Adjudecat la 26,8% din estimat · economie 169.466,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.