Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat
Furnizare „Polielectrolit cationic”
- Număr anunț
- SCN1163729
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- FLOCHEM INDUSTRIES (CUI 9699108)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.000 RON
- Valoare atribuită
- 575.999 RON 28,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2025 15:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1124448
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247226
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1247226.pdf
- Volumul 2 - Caiet de sarcini - furnizare polielectrolit cationic .pdf.p7s
- Volumul 3 - Modele de Formulare -Furnizare polielectrolit cationic.doc.p7s
- Volumul 4 - Conditii contractuale obligatorii.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLOCHEM INDUSTRIES CUI RO 9699108
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Valoare atribuită
575.999 RON
din 800.000 RON estimat
28,0%
Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 224.001 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.