Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
ACCESORII SI CONSUMABILE PENTRU LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1163721
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.000 RON
- Valoare atribuită
- 265.636,30 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2025 14:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1123186
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247091
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-ACCESORII LABORATOR.pdf.p7s
- Draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247091.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 265.636,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 – Accesorii si consumabile pentru laborator confectionate… | — | SOLAGEN LABORATORY | 183.197,20 RON |
| 2 | LOT 2 - Accesorii si consumabile pentru laborator confectionate… | — | SOLAGEN LABORATORY | 82.439,10 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. CUI 40688678
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. CUI RO 9592720
Valoare atribuită
265.636,30 RON
din 280.000 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 14.363,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.