Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
„Achiziție buldoexcavator”
- Număr anunț
- SCN1163819
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALEXENI (PRIMARIA ALEXENI) (CUI 4365085)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433.444,50 RON
- Valoare atribuită
- 430.560 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2025 17:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1122434
- Termen limită
- 23.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247364
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
430.560 RON
din 433.444,50 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.884,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.