Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
FURNIZARE „ LEMN DE MINĂ RĂȘINOS ”
- Număr anunț
- SCN1163775
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- IULIAN TRANSFOR SRL (CUI 28125640)
- Cod CPV
- 03410000-7 · Lemn (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333.312 RON
- Valoare atribuită
- 302.326,08 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2025 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1122861
- Termen limită
- 27.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247191
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA PC.xls.p7s
- CAIET DE SARCINI LEMN MINA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247191.pdf
- FORMULARE-LEMN DE MINA.docx.p7s
- PROIECT CONTRACT LEMN DE MINA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IULIAN TRANSFOR SRL CUI RO 28125640
Valoare atribuită
302.326,08 RON
din 333.312 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 30.985,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.