Atribuită Anunț de participare

Instrumente necesare pentru interventiile chirurgicale in sfera ORL/ CMF – 1 set

Număr anunț
SCN1163753
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409.424 RON
Valoare atribuită
409.334 RON
Data publicării
10.06.2025 07:43
Anunț de atribuire
SCNA1122302
Termen limită
23.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247225

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

409.334 RON

din 409.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.