Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Pachet de imprimante laser PNRR – INVESTIȚIA: I3. Realizarea sistemului de eHealth și telemedicină Investiția specifică: I3.3 - Investiții în sistemele informatice și în infrastructura digitală a unităților sanitare publice
- Număr anunț
- SCN1163752
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.260,76 RON
- Valoare atribuită
- 161.630 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2025 07:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1123856
- Termen limită
- 25.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247200
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Declaratie functii de decizie.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247200.pdf
- Formulare procedura.pdf.p7s
- Model acord cadru contract.pdf.p7s
- Nota justificativa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
"GERCOMP" SRL CUI RO 6876191
Valoare atribuită
161.630 RON
din 177.260,76 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 15.630,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.