Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Echipament sportiv specific

Număr anunț
SCN1163748
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.320 RON
Valoare atribuită
124.042,09 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
10.06.2025 07:23
Anunț de atribuire
SCNA1123363
Termen limită
20.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247252

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRATELLI SPORTS SRL CUI RO25068338

Valoare atribuită

124.042,09 RON

din 124.320 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 277,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.