Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
Analizor portabil pentru calitatea energiei, clasa A
- Număr anunț
- SCN1163905
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.500 RON
- Valoare atribuită
- 283.850 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2025 15:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1123959
- Termen limită
- 24.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247526
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini, specificatii tehnice(anexa)Analizor.7z.p7s
- FisaDate_DF1247526.pdf
- Formulare analizor.7z.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRED-UNIK SRL CUI 26780643
Valoare atribuită
283.850 RON
din 295.500 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 11.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.