Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,3% sub estimat

Achiziție autoutilitare

Număr anunț
CN1082160
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.117.647,06 RON
Valoare atribuită
433.000 RON 61,3% sub estimat
Data publicării
12.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152150
Termen limită
14.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
377933-2025
Documentație de atribuire
DF1247271

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.117.647,06 RON Adjudecat: 433.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr. 1: Autoutilitară tip 1 176.470,59 RON TIRIAC AUTO S.R.L. 433.000 RON
2 Lot nr. 2: Autoutilitară tip 2 260.504,20 RON
3 Lot nr. 3: Autoutilitară tip 3 680.672,27 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

433.000 RON

din 1.117.647,06 RON estimat 61,3%

Adjudecat la 38,7% din estimat · economie 684.647,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.