Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

BULDOEXCAVATOR PENTRU DOTAREA SERVICIULUI PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ DIN COMUNA VERNEȘTI, JUDEȚUL BUZĂU

Număr anunț
SCN1163895
Autoritate contractantă
Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
Furnizor / câștigător
EST DANYSERV TRUCK & TRANS SRL (CUI 28031503)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572.044,50 RON
Valoare atribuită
570.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
12.06.2025 11:25
Anunț de atribuire
SCNA1124053
Termen limită
23.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247396

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RET UTILAJE SRL CUI 6102921

Valoare atribuită

570.000 RON

din 572.044,50 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.044,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.