Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,1% sub estimat

FURNIZARE AUTOUTILITARE

Număr anunț
SCN1163870
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
RADACINI MOTORS SRL (CUI 17083558)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Valoare atribuită
323.707,20 RON 41,1% sub estimat
Data publicării
12.06.2025 07:36
Anunț de atribuire
SCNA1123825
Termen limită
27.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247388

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADACINI MOTORS SRL CUI RO 17083558
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AUTO PADOVA SRL CUI RO18646692

Valoare atribuită

323.707,20 RON

din 550.000 RON estimat 41,1%

Adjudecat la 58,9% din estimat · economie 226.292,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.