Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziție lucrări pentru proiectul REABILITARE, CONSOLIDARE, DEMOLARE PARŢIALA, EXTINDERE SI RECONVERSIE FUNCŢIONALA A GRĂDINIŢEI NR. 14 IN MUZEU DE ARTA CONTEMPORANA
- Număr anunț
- SCN1163997
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE CONSTRUCT SRL (CUI 22291326)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.952.151,05 RON
- Valoare atribuită
- 17.909.687,10 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2025 20:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1122452
- Termen limită
- 30.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247739
Documente
Documentația de atribuire
- 1.PT_PARTEA SCRISA-semnat.ZIP.p7s
- 2. CS_GR14-semnat.pdf.p7s
- 2. PT_PARTEA DESENATA-semnat.Z01.p7s
- 2. PT_PARTEA DESENATA-semnat.Z02.p7s
- 2. PT_PARTEA DESENATA-semnat.Z03.p7s
- 2. PT_PARTEA DESENATA-semnat.Z04.p7s
- 2. PT_PARTEA DESENATA-semnat.ZIP.p7s
- 3. Formular Propunere Tehnica_GR 14-semnat.pdf.p7s
- 3. PT_CU_AVIZE-semnat.ZIP.p7s
- 4. Contract, Formulare si modele_GR 14-semnat.pdf.p7s
- 6. Anexa 1 la Fisa de date_GR 14-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247739.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Terți susținători 1
PAVMIR AGRO SRL CUI RO 24735662
Subcontractanți 5
DIAMSES SRL CUI 4821343
DRAMON 99 SRL CUI RO 12267703
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
IFMA CUI RO448269
MAR - INA - PRODPREST SRL CUI RO 5202760
Valoare atribuită
17.909.687,10 RON
din 17.952.151,05 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 42.463,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.