Atribuită Anunț de participare

Achizitie carne de porc pulpa de porc degresata refrigerata Spata de porc degresata refrigerata

Număr anunț
SCN1163981
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.000 RON
Valoare atribuită
357.393 RON
Data publicării
13.06.2025 14:21
Anunț de atribuire
SCNA1123171
Termen limită
24.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247653

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 320.000 RON Adjudecat: 357.393 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Spata de porc degresata in stare proaspata 195.000 RON NICBAC PROD 3 contracte 310.082 RON
NICBAC PROD · contract 6348 · 17.07.2025 223.250 RON
NICBAC PROD · contract 1/6348 · 30.07.2025 28.944 RON
NICBAC PROD · contract 2/6348 · 24.09.2025 57.888 RON
2 Pulpa de porc degresata in stare proaspata 125.000 RON NICBAC PROD 47.311 RON ↓62,2%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNICARM SRL CUI 6531770
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

357.393 RON

din 320.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.