Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Echipamente pentru Car reluari: sistem intercom, sistem distributie video - rame, distribuitoare, cabluri, conectica
- Număr anunț
- SCN1163980
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- CENTRON SRL (CUI 16189764)
- Cod CPV
- 31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321.900,83 RON
- Valoare atribuită
- 299.950 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2025 14:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1123523
- Termen limită
- 26.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247641
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247641.pdf
- Formular propunere tehnica echipamente pentru Car reluari-semnat.docx.p7s
- Model contract-semnat.pdf.p7s
- Model Formulare echipamente pentru Car reluari-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTRON SRL CUI 16189764
Valoare atribuită
299.950 RON
din 321.900,83 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 21.950,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.