Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat
Furnizare Echipamente digitale pentru dotarea a 14 săli de clasă și Echipamente digitale pentru dotarea unui cabinet psihopedagogic în cadrul proiectului „CONDIȚII NOI PENTRU OAMENI NOI” – ASIGURAREA DOTĂRILOR ȘI ECHIPAMENTELOR NECESARE UNUI ÎNVĂȚĂMÂNT MODERN ÎN ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRECI"
- Număr anunț
- SCN1163948
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECI (CUI 4793960)
- Furnizor / câștigător
- ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL (CUI 27181987)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.977,35 RON
- Valoare atribuită
- 254.352 RON 20,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2025 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1129491
- Termen limită
- 30.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246562
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Caiet de sarcini.pdf.p7m
- 3. F4 materiale echip IT.docx.p7m
- 4. F5 IT GR rev.docx.p7m
- 5. Model contract_IT_GRECI.docx.p7m
- 6. Modele formulare_IT_GRECI.doc.p7m
- FisaDate_DF1246562.pdf
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Valoare atribuită
254.352 RON
din 319.977,35 RON estimat
20,5%
Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 65.625,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.