Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Executie lucrari in cadrul obiectivului de investitii „Extindere Sistem de Alimentare cu Apa in Comuna Breznita Ocol, Judetul Mehedinti
- Număr anunț
- SCN1164053
- Autoritate contractantă
- Comuna Breznita Ocol (CUI 4337352)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA CONSTRUCT SISTEM S.A. (CUI 14854372)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.579.569,23 RON
- Valoare atribuită
- 4.385.331,06 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2025 16:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1125178
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247841
Documente
Documentația de atribuire
- 6.Formular propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- 7.Formulare - procedura-semnat.doc.p7s
- 8.Draft Contract de lucrari_Extindere SAA-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CU+Avize+AC-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1247841.pdf
- FISE TEHNICE-semnat.pdf.p7s
- Instalatii electrice p scrisa+desenata-semnat.rar.p7s
- Master FV final-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata-semnat.rar.p7s
- Parte scrisa-semnat.rar.p7s
- Referate verificatori-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA CONSTRUCT SISTEM S.A. CUI RO 14854372
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
NEW BEGINING CONSTRUCTIONS COMPANY S.R.L. CUI 38751633
Asociați 1
JDA CONSULT SRL CUI RO 28272390
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AGROINDSIM SRL CUI 6316151
Asociați 1
ALAVAL PROD COM SRL CUI 7174810
Subcontractanți 1
ELECTROMARA SRL CUI RO 14176938
Valoare atribuită
4.385.331,06 RON
din 4.579.569,23 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 194.238,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.