Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,7% sub estimat
Servicii de informare și publicitate în cadrul proiectului „ Investiții în infrastructura publică a laboratorului de anatomie patologică din cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență Sibiu”
- Număr anunț
- SCN1164034
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI 12039551)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.805 RON 58,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2025 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1124574
- Termen limită
- 27.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247623
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini publicitate-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247623.pdf
- Formulare promovare.doc.p7s
- model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEMINGS SRL CUI RO 12039551
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROAGROTOUR SRL CUI 22140790
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLAROM ADVERTISING SRL CUI RO 14946824
Valoare atribuită
31.805 RON
din 77.000 RON estimat
58,7%
Adjudecat la 41,3% din estimat · economie 45.195 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.