Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,2% sub estimat

Montare instalație încălzire gaze la SRM Tulcea Alum, jud. Tulcea

Număr anunț
SCN1164169
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
TOTALGAZ INDUSTRIE SRL (CUI 6658553)
Cod CPV
45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280.510,91 RON
Valoare atribuită
1.615.000 RON 29,2% sub estimat
Data publicării
18.06.2025 15:41
Anunț de atribuire
SCNA1131355
Termen limită
22.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248015

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 2
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
DIAFAN SRL CUI RO 1756208
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.615.000 RON

din 2.280.510,91 RON estimat 29,2%

Adjudecat la 70,8% din estimat · economie 665.510,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.