Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Execuție lucrări la obiectivul de investiții:,,Efectuare lucrări de schimbare parțială de destinație, modernizare, recompartimentare, încadrare în cerințele I.S.U., precum și înlocuirea ascensorului de persoane de la sediul Inspectoratului Județean în Construcții Brașov ”
- Număr anunț
- SCN1164158
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL (CUI 34218272)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.619.835,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.618.296,55 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2025 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1124761
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247917
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lucrari IJC BV_semnat.pdf
- Doc tehnica_semnat.zip.p7s
- FisaDate_DF1247917.pdf
- Lista cantitati de lucrari obiectiv_semnat.pdf
- Model contract executie lucrari IJC BV_semnat.pdf
- SV - Formulare_semnat.docx.p7s
- SV - Formulare_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGO CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL CUI RO34218272
Valoare atribuită
1.618.296,55 RON
din 1.619.835,63 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.539,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.