Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

Furnizare de diverse produse alimentare

Număr anunț
SCN1164250
Autoritate contractantă
GRADINITA RAZA DE SOARE TARGOVISTE (CUI RO9055476)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662.261,12 RON
Valoare atribuită
627.784,85 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
19.06.2025 16:25
Anunț de atribuire
SCNA1130043
Termen limită
04.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248148

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 662.261,12 RON Adjudecat: 627.784,85 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Alimente diverse 501.651,45 RON
2 Legume 126.289,12 RON OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 627.784,85 RON
3 Fructe 34.320,55 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

627.784,85 RON

din 662.261,12 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 34.476,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.