Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat

Executie lucrari in cadrul obiectivului de investitie: "MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN LOCALITATEA MATCA, COMUNA MATCA, JUDEȚUL GALAȚI”

Număr anunț
SCN1164245
Autoritate contractantă
COMUNA MATCA (CUI 4412225)
Furnizor / câștigător
DAVIDE CONSTRUCT SRL (CUI 22291326)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.603.257,01 RON
Valoare atribuită
4.926.461,57 RON 12,1% sub estimat
Data publicării
19.06.2025 16:13
Anunț de atribuire
SCNA1125064
Termen limită
07.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248159

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Asociați 1
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BRIALBET SRL CUI RO 24973664

Valoare atribuită

4.926.461,57 RON

din 5.603.257,01 RON estimat 12,1%

Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 676.795,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.