Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat

Lucrări de refacere îmbrăcăminţi asfaltice pe timp de vară și pe timp de iarnă in Municipiul Brasov - Lot 1 si Sectoare Exterioare - Lot 2

Număr anunț
SCN1164230
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
RECON SA (CUI 3623887)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.688.500 RON
Valoare atribuită
4.799.941,50 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
19.06.2025 11:32
Anunț de atribuire
SCNA1124955
Termen limită
08.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248023

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RECON SA CUI 3623887
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EURO STRADA SRL CUI RO 6538816

Valoare atribuită

4.799.941,50 RON

din 5.688.500 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 888.558,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.