Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Pompe submersibile apa potabila
- Număr anunț
- SCN1164221
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- HIDROPUMP SRL (CUI 13250777)
- Cod CPV
- 43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.400 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2025 10:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1124225
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248095
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini pompe sumersibile apa potabila.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1248095.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
- Precizari suplimentare III.1.1. din Fisa de Date.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDROPUMP SRL CUI RO 13250777
Valoare atribuită
48.000 RON
din 49.400 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 1.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.