Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Racordare Statie TRANSGAZ reglare masurare (SRM), Oradea Nou, BIHOR, loc. Oradea, strada Uzinelor, nr. Cad. 914, jud. Bihor

Număr anunț
SCN1164219
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
CRITO PROD SRL (CUI 6534482)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289.000 RON
Valoare atribuită
274.538,13 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
19.06.2025 10:05
Anunț de atribuire
SCNA1125830
Termen limită
07.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248012

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRITO PROD SRL CUI RO6534482
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

274.538,13 RON

din 289.000 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 14.461,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.