Atribuită
Anunț de participare
Achizitie BULDOEXCAVATOARE
- Număr anunț
- SCN1164207
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.739.610 RON
- Data publicării
- 19.06.2025 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1123555
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248022
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale obligatorii buldoexcavator.doc.p7s
- CS buldoexcavator.docx.p7s
- FisaDate_DF1248022.pdf
- Modele formulare buldoexcavatoare.doc.p7s
- Precizari suplimentare Sectiune III.1.1.a din FD.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
1.739.610 RON
din 1.740.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro