Atribuită
Anunț de participare
Gaze industriale si butelii de gaz (inchirieri)
- Număr anunț
- SCN1164324
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24100000-5 · Gaze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.579,23 RON
- Valoare atribuită
- 118.388,70 RON
- Data publicării
- 20.06.2025 14:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1124748
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248369
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1248369.pdf
- Formular 2.xlsx.p7s
- Formular de oferta tehnica.docx.p7s
- Sectiue III - Caiet de sarcini_19_06_2025-14_54.pdf.p7s
- Sectiue IV- Model Ac cadru si subsecvent_19_06_2025-14_54.pdf.p7s
- Sectiunea II Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea V - Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Valoare atribuită
118.388,70 RON
din 105.579,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro