Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Achiziție echipamente laborator inteligent
- Număr anunț
- SCN1164316
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
- Furnizor / câștigător
- P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL (CUI 25001532)
- Cod CPV
- 30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494.605,26 RON
- Valoare atribuită
- 472.140 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2025 14:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1124455
- Termen limită
- 01.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248345
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248345.pdf
- Formular-propunere-tehnica Eminescu.docx.p7s
- Formularul de oferta Eminescu.docx.p7s
- Model-Contract-achizitie TIC EMINESCU.docx.p7s
- Propunere-financiara.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL CUI RO25001532
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
D SMART IT S.R.L. CUI 49400760
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Terți susținători 1
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Valoare atribuită
472.140 RON
din 494.605,26 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 22.465,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.