Atribuită
Anunț de participare
Furnizare si livrare autoutilitare
- Număr anunț
- CN1082477
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- DUTCH TRUCK SERVICES SRL (CUI 33427149)
- Cod CPV
- 34131000-4 · Camionete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.442.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.037.125 RON
- Data publicării
- 20.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155268
- Termen limită
- 21.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 399800-2025
- Documentație de atribuire
- DF1248013
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1248013.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUTCH TRUCK SERVICES SRL CUI RO33427149
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IVECO TRUCK SERVICES SRL CUI 31625301
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Valoare atribuită
5.037.125 RON
din 3.442.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro