Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,1% sub estimat
Achiziția prin leasing operational a unui autovehicul în cadrul proiectului “S.O.L.I.D.A.R. - Sprijin și Oportunități Locale pentru Incluziunea copiilor Defavorizați prin Asistență în vederea Reintegrării”, cod SMIS 327401
- Număr anunț
- SCN1164289
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CENTER TEA & CO SRL (CUI 12810230)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.600 RON
- Valoare atribuită
- 99.630 RON 28,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2025 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1123143
- Termen limită
- 01.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248152
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Valoare atribuită
99.630 RON
din 138.600 RON estimat
28,1%
Adjudecat la 71,9% din estimat · economie 38.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.