Atribuită
Anunț de participare
ACORD-CADRU DE FURNIZARE BONURI VALORICE DE CARBURANT AUTO în cadrul proiectului “Familia, șansa mea!”, cod SMIS 328436
- Număr anunț
- SCN1164287
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.630,25 RON
- Valoare atribuită
- 79.363,67 RON
- Data publicării
- 20.06.2025 10:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1124230
- Termen limită
- 01.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248153
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI FURNIZARE BONURI CARBURANT AUTO PROIECT FAMILIA SANSA MEA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248153.pdf
- FORMULARE BVCA FAMILIA 2025.docx.p7s
- MODEL ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT FURNIZARE BONURI CARBURANT AUTO PROIECT FAMILIA SANSA MEA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
79.363,67 RON
din 75.630,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro