Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
Achizitie roduse de îngrijire personala 2025
- Număr anunț
- SCN1164266
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525.000 RON
- Valoare atribuită
- 377.111,98 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2025 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1123824
- Termen limită
- 01.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248208
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formularul de oferta R- PRODUSE DE INGRIJIRE PERSONALA 2025-semnat.xls.p7m
- Caiet de sarcini - produse de ingrijire personala 2025-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DE FURNIZARE - model-semnat.pdf.p7m
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248208.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- Formulare pentru ofertanti- 2025-semnat.doc.p7m
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOLARAMI CRIS S.R.L. CUI RO 25178241
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Valoare atribuită
377.111,98 RON
din 525.000 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 147.888,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.