Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

FURNIZARE MATERIALE INSTALAȚII ELECTRICE DESTINATE ACTIVITĂȚILOR DE MENTENANȚĂ DE LA AIBB AV

Număr anunț
SCN1164260
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
ORION & GDS ELECTRIC SRL (CUI 6658880)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.000 RON
Valoare atribuită
138.953,90 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
20.06.2025 07:35
Anunț de atribuire
SCNA1123694
Termen limită
07.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248206

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

138.953,90 RON

din 160.000 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 21.046,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.