Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR, COMUNA CANDESTI, JUDETUL NEAMT
- Număr anunț
- SCN1164392
- Autoritate contractantă
- COMUNA CÎNDESTI (CUI 2613150)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501.903,67 RON
- Valoare atribuită
- 501.800 RON
- Data publicării
- 23.06.2025 17:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1123211
- Termen limită
- 09.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248519
Documente
Documentația de atribuire
- 3. MODELE FORMULARE CANDESTI BULDO.pdf
- 4. Contract de achizitie publica.pdf
- 5. Caiet de sarcini - Candesti.pdf
- FisaDate_DF1248519.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
501.800 RON
din 501.903,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro