Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
Accesorii cameră HD pentru carul de producție TVR Cluj
- Număr anunț
- SCN1164380
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI 10274437)
- Cod CPV
- 32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.900 RON
- Valoare atribuită
- 209.949 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2025 15:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1124793
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248420
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248420.pdf
- Formular propunere tehnica -semnat.DOCX.p7s
- Model contract-semnat.pdf.p7s
- Model Formulare Accesorii camera HD-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTEK ELECTRONICS SRL CUI RO 10274437
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
O-VIDEO SRL CUI RO 6621740
Valoare atribuită
209.949 RON
din 222.900 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 12.951 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.