Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Furnizare stații de lucru cu sistem de operare și pachet MS Office inclus pentru Direcția Economic din cadrul Administraţiei Spitalelor şi Serviciilor Medicale Bucureşti – 6 bucati
- Număr anunț
- SCN1164370
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.033,61 RON
- Valoare atribuită
- 29.400 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2025 15:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1123233
- Termen limită
- 03.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248455
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model Formulare.doc.p7s
- Anexa 1 Specificatii tehnice_6 calc economic-2.docx.p7s
- Anexa 2 Factori evaluare_6 calc economic-1.docx.p7s
- Caiet de sracini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248455.pdf
- Instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Model-Contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OVIDCOMP SRL CUI RO 13747173
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Valoare atribuită
29.400 RON
din 34.033,61 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 4.633,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.