Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat
CLORURA FERICA
- Număr anunț
- SCN1164363
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- DONAUCHEM ROMANIA S.R.L. (CUI 14135245)
- Cod CPV
- 24312122-5 · Clorura ferica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 609.000 RON 18,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2025 13:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1125411
- Termen limită
- 15.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248610
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248610.pdf
- Formular Propunere-financiara.xlsx.p7s
- Formular Propunere Tehnica-clorura ferica .docx.p7s
- Model Contract de achizitii produse-clorura ferica.docx.p7s
- Modele formulare contract .doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONAUCHEM ROMANIA S.R.L. CUI RO 14135245
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHIMCOMPLEX SA BORZESTI CUI RO 960322
Valoare atribuită
609.000 RON
din 750.000 RON estimat
18,8%
Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 141.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.