Atribuită Anunț de participare

OXIGEN MEDICINAL COMPRIMAT

Număr anunț
SCN1164342
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486.000 RON
Valoare atribuită
541.338 RON
Data publicării
23.06.2025 08:12
Anunț de atribuire
SCNA1124289
Termen limită
08.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248354

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 1
VOLTRANS IMPEX CUI RO3322132
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

541.338 RON

din 486.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.