Atribuită
Anunț de participare
Servicii de diseminare informații în mass-media în cadrul proiectului FSS nr. 157/1/GP/30.04.2025
- Număr anunț
- SCN1164435
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- RADIO GALAŢI MEDIA SRL (CUI 24567968)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.605 RON
- Valoare atribuită
- 12.605 RON
- Data publicării
- 24.06.2025 16:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1123845
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248651
Documente
Documentația de atribuire
- 8 - Model contract Diseminare informatii mass media-semnat.doc.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1248651.pdf
- Formular de oferta - Diseminare informatii mass media-semnat.docx.p7m
- Formulare DIVERSE - Diseminare informatii mass media-semnat.docx.p7m
- Formular propunere financiara - Diseminare informatii mass media-semnat.xlsx.p7m
- Formular Propunere tehnica - Diseminare informatii mass media-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADIO GALAŢI MEDIA SRL CUI RO 24567968
Valoare atribuită
12.605 RON
din 12.605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro