Anulată Anunț de participare

Executie lucrari de renovare și reparații la sediul Ministerului Justitiei

Număr anunț
SCN1164433
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.752.555,15 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
24.06.2025 16:14
Anunț de atribuire
SCNA1125082
Termen limită
14.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248597

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.752.555,15 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Execuție lucrări de renovare și reparații (finisaje interioare)… 1.063.785,22 RON Anulat
2 Execuție lucrări de reparații - „Refacere finisaje (exterioare … 688.769,93 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CODTEX IMPEX SRL CUI RO 16673160
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EVEREST DECOR S.R.L. CUI RO39850252

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.