Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat
,,LUCRARI DE INTRETINERE STRAZI- REPARATII STRAZI ASFALTATE ÎN COMUNA DUMBRĂVIȚA, JUDEȚUL TIMIȘ”
- Număr anunț
- SCN1164408
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- STRABAG SRL (CUI 6891914)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.515.460,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.987.168,28 RON 21,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2025 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1125399
- Termen limită
- 10.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248487
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Parte scrisa.pdf.p7s
- 2.Parte desenata.pdf.p7s
- 3.Antemasuratoare.pdf.p7s
- 3.DGFV.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft contract de lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248487.pdf
- Formulare.p7s
- Formular propunere financiara.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AXELA CONSTRUCTII SRL CUI RO 3488071
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
OPREFIB CONSTRUCT 2016 SRL CUI 36808008
Asociați 1
CLAU SPRINT CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 31487365
Valoare atribuită
1.987.168,28 RON
din 2.515.460,39 RON estimat
21,0%
Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 528.292,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.