Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat
”Elaborarea in format digital a documentațiilor de amenajare a teritoriului - Plan Urbanistic General și Plan Urbanistic Zonal in Comuna Săcălaz, Județul Timiș”
- Număr anunț
- SCN1164494
- Autoritate contractantă
- Comuna Sacalaz (Primaria) (CUI 5439113)
- Furnizor / câștigător
- PROMETER M & G SRL (CUI 12911609)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 827.013,60 RON
- Valoare atribuită
- 670.000 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2025 15:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1123886
- Termen limită
- 11.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248674
Documente
Documentația de atribuire
- 02, Caiet sarcini PUG Sacalaz.pdf.p7s
- 03, Model de Contract- PUG PUZ Sacalaz.docx.p7s
- 04, Formulare PUG PUZ Sacalaz.docx.p7s
- 2.1 Anexa_1_CS PUG PUZ Sacalaz.pdf.p7s
- 2.2 Anexa_2_CS PUG PUZ Sacalaz.pdf.p7s
- 2.3 Anexa_3_CS PUG PUZ Sacalaz.pdf.p7s
- Anexa 13 Notificare modificare contract.pdf.p7s
- Contract de finantare PNRR-PUZ si PUG.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248674.pdf
- Plansa amplasament PUZ.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PROMETER M & G SRL CUI RO 12911609
Asociați 1
MELVIN SRL CUI RO16546999
Valoare atribuită
670.000 RON
din 827.013,60 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 157.013,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.