Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

Reparatii capitale multianuale la imobil din Str. Piata Traian, Nr. 5, Mun. Braila, Jud. Braila

Număr anunț
SCN1164545
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
Furnizor / câștigător
STINMEX CONS S.R.L. (CUI 40997363)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500.000 RON
Valoare atribuită
485.383,27 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
26.06.2025 15:42
Anunț de atribuire
SCNA1123680
Termen limită
14.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1248910

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STINMEX CONS S.R.L. CUI RO40997363

Valoare atribuită

485.383,27 RON

din 500.000 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 14.616,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.