Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Sprijinirea eficienței energetice în clădirile rezidențiale, bloc SD9B, str. Siderurgiștilor nr. 21, Siderurgiștilor Vest, Asociația de Proprietari nr. 322, din Municipiul Galați – execuție

Număr anunț
SCN1164509
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
DASCON GLOBAL CONSTRUCT SRL (CUI 28438931)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.890.688,24 RON
Valoare atribuită
2.803.808,54 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
26.06.2025 08:23
Anunț de atribuire
SCNA1125965
Termen limită
22.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247908

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ECOLOPTIM SRL CUI 17199758
Asociați 1
STILOTERM SRL CUI RO 13407805

Valoare atribuită

2.803.808,54 RON

din 2.890.688,24 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 86.879,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.