Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE UTILAJ IN CADRUL PROIECTULUI „MODERNIZAREA ACTIVITATII COMUNEI BUCOSNITA PRIN DOTAREA CU UN UTILAJ MULTIFUNCTIONAL”
- Număr anunț
- SCN1164636
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucosnita (Primaria Bucosnita) (CUI 3227645)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435.251,24 RON
- Valoare atribuită
- 435.240 RON
- Data publicării
- 27.06.2025 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1123909
- Termen limită
- 15.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248970
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1248970.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
435.240 RON
din 435.251,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro