Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
FURNIZARE BULDOEXCAVATOR CU ACCESORII ȘI ECHIPAMENTE DE LUCRU PENTRU COMUNA BOCICOIU MARE, JUDEȚUL MARAMUREȘ
- Număr anunț
- SCN1164635
- Autoritate contractantă
- Comuna Bocicoiu Mare (CUI 3694527)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595.747 RON
- Valoare atribuită
- 595.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2025 16:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1123663
- Termen limită
- 11.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249053
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini furnizare buldoexcavator Bocicoiu Mare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249053.pdf
- Formular de contract furnizare buldoexcavator Bocicoiu Mare.pdf.p7s
- Formulare furnizare buldoexcavator Bocicoiu Mare.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti furnizare buldoexcavator Bocicoiu Mare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
595.400 RON
din 595.747 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 347 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.