Atribuită Anunț de participare

Achizitia de echipamente IT in cadrul proiectului "Guvernanta digitala e-Health si interoperabilitate in cadrul Spitalului Orasenesc Cugir"

Număr anunț
SCN1164628
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
HIBRID-IQ S.R.L. (CUI 39272027)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273.975,89 RON
Valoare atribuită
273.975 RON
Data publicării
27.06.2025 15:31
Anunț de atribuire
SCNA1127535
Termen limită
11.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249170

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIBRID-IQ S.R.L. CUI 39272027

Valoare atribuită

273.975 RON

din 273.975,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.