Atribuită
Anunț de participare
Piese pentru sistem de diagnostic si tratament cu marker fluorescent, in chirurgia endoscopica
- Număr anunț
- SCN1164595
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.889 RON
- Valoare atribuită
- 100.888 RON
- Data publicării
- 27.06.2025 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1124305
- Termen limită
- 09.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248742
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
100.888 RON
din 100.889 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro