Anulată
Anunț de participare
Achiziționarea de materiale pentru practică, echipamente de lucru, dotări și echipament sportiv în cadrul proiectului ”Apt pentru angajare în comunitatea Europeană", finanțat prin Programul Educație și Ocupare 2021-2027
- Număr anunț
- SCN1164577
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.221,15 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 27.06.2025 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1125744
- Termen limită
- 08.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248828
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 315.221,15 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale pentru practica - Mecanic auto și Lăcătuș | 49.440 RON | Anulat | — |
| 2 | Materiale pentru practica - Zidar | 19.600 RON | Anulat | — |
| 3 | Dotări - Ospătar, (chelner) vânzător în unități de alimentație … | 57.014,15 RON | Anulat | — |
| 4 | Dotări - Mecanic auto si Lăcătuș mecanic prestări servicii | 75.600 RON | Anulat | — |
| 5 | Dotări - Zidar-pietrar-tencuitor- înv. special | 113.567 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FLEXINVEST S.R.L. CUI 44926098
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.